Březen 2007

Blesk☼vka 149 K☼NEC!

31. března 2007 v 22:01 | Baltska |  Bleskové soutěže
• jak se mas?
• premyslel/a jsi nekdy o sebevrazde? co te k tomu vedlo?
• co se t ina zivote libi+nelibi?

• jak se ti libi muj blog?

• napis mi neco×)

vyhrava kazdy dokud to neuzavru×) tak pisteee♥


Bona niña nice

31. března 2007 v 21:10 | Baltska |  Hudební Clipy
dalsi sjupr pisnicka×D

Buď sexy k sežrání!

31. března 2007 v 20:56 | Baltska |  B♂ys
Buď sexy k sežrání!
Konečně skvěle fungující strategie! Jak i toho největšího zabedněnce proměníš v tajícího sněhuláka:-)?


Každý známe ten typ holky. Ona je ta, kterou všichni kluci znají jménem i příjmením a každý by s ní šel z fleku na rande. Zdaleka to není ta největší kost z vaší bandy, a přece přitahuje kluky jako magnet! Jak je to možné?! Věř tomu, že za to může její sebedůvěra. Ta z ní dělá pohodářku, která neřeší každou hloupost. Kluci pak vidí, že je free, nezávislá, vtipná, a tím pádem - řekněme si to narovinu - sexy! Ty jsi samozřejmě jedinečná a nepotřebuješ nikoho kopírovat. Jasně! Ale přesto... je tu pár věcí, které bys mohla od slečny "přitažlivé" odkoukat a které by pomohly zvýšit tvoje magnetické kouzlo...

ON není bůh!
Ráno, cesta do školy... najednou vidíš, jak kráčí proti tobě. Žaludek cítíš až v krku, tvé oči korzují všude okolo, v dlaních se ti tvoří rybníky a srdce ti vyskakuje ven z těla, jak jsi nervózní. Přiblíží se, ty jsi sotva schopná na něj mrknout. Tiše zamumláš: čau. Tak takhle NE! Kde jsi udělala chybu? Podívej, jsi kočka, tak o něm přestaň přemýšlet jako o božstvu, jež právě sestoupilo z nebes. Je to normální člověk... Když mu zaskočí, kašle a občas mu smrdí nohy (jako nám všem, i když tak na první pohled nevypadáme:-). "Nikdy nepřemýšlím o klukovi jako o nějakém nadčlověku," říká Simona (16). "Nezpůsobil světový mír ani nepohnul horou, tak co:-)?" A tak to je! Takže pokud nechceš vyrazit na rande zrovna s princem Williamem, představ si ho, jak se drbe za uchem, jak fňuká, jak se směje, a řekni mu: "ČAU!"

Víš, co chceš?
"Vždycky jsem měla Martina ráda, ale pořád jsme byli jenom kámoši," svěřuje se devatenáctiletá Kristýna. "Pak jsem se jednoho dne rozhodla: dnes večer mu dám pusu. Zjistila jsem, že do toho prostě musím jít rovnou a hned." P.S.: Fungovalo to! Martin a Kristýna, kteří se do oné osudné noci na sebe neodvážili sáhnout, jsou teď spolu! Jsi na řadě... Zeptej se sama sebe, co chceš od svého vyvoleného? Jedno rande? Vztah? Možná si s ním chceš jen pokecat a zaflirtovat.
Až budeš mít jasno, jdi do toho. Vidíš? Najednou už se o něj jenom nezajímáš, ale máš poslání:-)! A to tě donutí ukout strategický plán. (Chci ho políbit - Aby mě mohl políbit, potřebuje mě znát - Musím říct Verče, ať nás spolu dnes večer seznámí!) Když budeš mít představu, budeš se podvědomě cítit jistější, a to ti dodá odvahu. Nemusíme připomínat, že sebevědomí a sebedůvěra jsou sexy, že ne?


Nemysli si, že máš jenom jedinou šanci
Určitě jsi slyšela, že se říká: ,Už nikdy nebudeš mít druhou šanci udělat první dojem' nebo ,Na prvním dojmu nejvíc záleží'? Není to zase tak úplně pravda. Karla (18) mluví z vlastní zkušenosti. "Jednou jsem vyrazila na plovku. Když jsem se drápala z bazénu, podjely mi v mokru nohy a já hodila exkluzivní záda přímo před ním! Seběhlo se kolem mě několik lidí a ptali se mě, jestli jsem v pořádku. Musela jsem asi vypadat hrozně:-). Neuvěřitelnej trapas! Ale vlastně jsem tím na sebe upozornila a už spolu chodíme půl roku." Co tím chceme říct? Jestli ses s ním naposledy viděla, když ti spadla podprda při skoku do vody anebo ti zrovna na čele vyskočil beďar, nemysli si, že to je pro něj racionální důvod, aby tě definitivně vymazal ze svého života:-)! Pokud mezi vámi funguje "chemická reakce, ani ten největší trapas ji nemůže zastavit. A když ve vzduchu žádné jiskry nelítají? Nevyšlo by to ani bez trapásku, to si buď jista. Takže nejlepší způsob, jak to zjistit, je trochu si popovídat. A co když si napodruhé před ním zvrtneš kotník a místo pokecu pojedeš na pohotovost? Hlavně nepanikař a přesuň se k dalšímu odstavci:-).

Neber se moc vážně
Pojď si na chvíli zafilozofovat: Život skrývá tisíce nástrah a nedorozumění, kterým se celou dobu snažíme vyhýbat. Někdy se to povede bez chyb, ale dost často taky ne. Anička (17) si pamatuje jeden z těch horších momentů, který zažila přímo před svým novým klukem. "V karaoke baru jsme si s kámošema chtěli zazpívat nějakou písničku od Madonny, a oni nám tam zrovna pustili ,Like a Virgin'! Bylo mi tak trapně, že jsem zrovna tohle musela zpívat před mým klukem, který na mě celou dobu koukal... Potom jsem šla za ním a oba jsme se začali hrozně řehtat. Nakonec mi pověděl, že to bylo hrozně roztomilý!" Sexy holka totiž ví, že životní zmatky jsou jenom další příležitost k tomu, od srdce se zasmát. Občas bývá těžké smát se něčemu, co se nám právě děje. Abychom ti pomohli se v takových situacích zasmát, představ si, že se to samé stalo někomu z tvých kamarádů. A to by ses rozchechtala určitě, no ne? Ne proto, že to někomu přeješ, ale protože je to prostě prča! Nic není víc sexy než zvonivý upřímný smích nad sebou sama (pozor, neplést se snahou-o rádoby sexy uhihňanost!). Ulehči své nervozitě!

čti a zamysli se...

31. března 2007 v 20:47 | Baltska |  Ochrana zvířat
Tento článek vytvořila Jodie (jodiet.blog.cz) a já ho šířím dál...
.......nevinných zvířátek,...bezbraních tvorečku....krásných zvířat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Než abych si koupila super krásnej kožíšek za x-tisíc, to radši budu chodit nahá!!!!!!!!!!!!
Podívejte se sami.....
Tahle krásná ovečka...
.......ko .....končí takhle:
fourrure de luxe agneau
A podívejte se, co ty hnusáci udělaj jenom proto aby se stali "boháčema" za to že prodaj "super-kožich".
Dál prostě.....no comment!!!!!!!!

A pak se divte, že zvířata postupně vyhynou ..
Zabít zvíře jenom proto aby se v tom náká vychrtlá kráva promenádovala a machrovalas tim, to mi přijde hnusný!!!!!!!Notak lidi, sakra vzpamatujte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na jeden takovej (↓) kožich zabijí 30-80 maličkejch zvířátek (viz. níž)
Notak, lidi......přestaňte zabijet zvířata jenom kvuli tomu, aby se náký krávy anorektický, VÁM SE TO SNAD LÍBÍ?????
Manteau de Fourrure de luxeManteau de Fourrure de luxe
promenádovali v koženym kabátu za x-tísíc!!!!!!
Fourrure signe exterieur de cruauté
Vždyť ty ubohý bezbraný tvorečci za to nemůžou!!!!!!!!!!!!!!
Tento článek jsem vytvořila sama, dalo mi to hodně práce a já vás moc prosím...... Zkopírujte si to na svůj blog, nic to nestojí a zabere to jen chvilku.... Je mi z těch lidí zle!!!!!!!! Zamyslete se, dopr****!
Naco vám sou drahý kožichy????? - aby ste si mohli zamachrovat?????? - líbí se vám to???????? Tak v tom případě se koukni na tohle!!!!!!!!!!! A přejde tě chuť!!!!
Podívej se, odkud jsem čerpala tyto obrázky a zkuste si všimnout nad těma fotkama ty cifry........Vaše Jodie

Kde a jak ho ulovíš!

31. března 2007 v 20:39 | Baltska |  B♂ys
Kde a jak ho ulovíš!
Ve tvých fantaziích před spaním je lehké ulovit urostlého krasavce a trávit s ním romantické chvilky... Jenomže jak na to v reálu? Hlavně nesmíš váhat!

nečekej, až se rozhoupe a sbal ho po svém - rebelsky:-)!

Řítí se školní chodbou přímo proti tobě
Školní budova, ať je ti jakkoli protivná, patří mezi ideální místa k potkávání šikovných objektů. Na druhou stranu - jde i o místo veřejné, takže pokud se ti nezadaří, podělíš se o trapnou chvilku s okolním publikem. Proto se k němu přibliž s určitou dávkou opatrnosti a trochu improvizuj.

ANO Knihy, které ti před ním vypadnou z ruky, by měly zabrat. Doufej, že ti s nimi pomůže:-). Pak už může konverzace běžet jako na drátkách: "Jé, ty jsi hodnej! Jak bych ti poděkovala? Co třeba kafe?" Nevadí, že přehráváš. Buď se chytne nebo ne. Nebo zjisti, kam si sedává v jídelně. Zaujmi místo vedle a nenuceně konverzuj:-)!
NE Neupouštěj knížky přímo na jeho prsty u nohou a nechoď s ním na hodinu matiky, když máš mít tělocvik:-).

Letíš s ním v letadle
Cestování nabízí krásnou příležitost zapálit žhavou romanci! I let do Řecka je dost dlouhý na to, abys ho kontaktovala a zahájili jste nezávazné povídání, vyměnili si telefonní čísla (esemeskovat můžeš i v zahraničí) nebo si domluvili oběd v půli cesty z vašeho hotelu do jeho:-).

ANO Zaháčkuj ho pohledem. Vyčkej, až se vydá na záchod a postaví se do fronty. Vystartuj za ním a zaujmi místo rovnou za ním (klidně nápadně:-). Prolom ledy osudovou otázkou, kam jede.
NE Nepřemlouvej kapitána, aby všem na celé letadlo vyhlásil: Právě letíme ve výšce deset tisíc metrů a jen tak mimochodem, mladý muži, vy v tom modrém svetru, dívka na sedadle 20C si myslí, že vypadáte opravdu skvěle:-).

Potkáš ho na party. A spousta jeho kámošů zevluje okolo...
Není hračka dostat se k týpkovi, který má pořád kolem sebe všudypřítomné bodyguardy:-). Nutí ho totiž chovat se tak, aby před nimi nevypadal jako mrzký zbabovatělý lůzr:-). Ale když se vzmužíš a oslovíš ho, vezmi jed na to, že si za tu odvahu u něj vysloužíš poklonu. A ještě jedna veledůležitá věc: i když se mu jeho kámoši budou pošklebovat sebevíc, vsaď boty, že uvnitř akorát tiše blednou závistí.

ANO Obuj se do toho! Poflakuj se okolo něj taky a házej po něm lehké poznámky, dokud ho nepřinutíš vrátit úder. Nakonec podlehne:-).
NE Hlavně nezačínej flirtovat s jedním z jeho ošklivých kámošů jenom proto, aby ses dostala blíž k němu. Příliš průhledné, omšelé, nenápadité a... zdlouhavé:-)! Jdi k jádru věci!


Objeví se na rodinné oslavě
Pravda je nepříjemná: můžete si padnout s krasavcem do oka sebehlouběji, jenže šance, že si s ním poctivě zaflirtuješ před tvým otcem, se minimalizuje. Ale ještě není třeba úplně házet flintu do žita! Mrkni jak na to!

ANO Kontaktuj ho očima. Pokud zaznamenáš, že se mu líbíš, vytvoř nějakou příležitost, při které byste se vy dva mohli nerušeně, nepodezřele a nevinně setkat. Třeba, až si půjde pro drink, připoj se k němu. Jestli je situace úplně marná a bez šance, řekni mu, "škoda, že už musím odejít, asi už se nepotkáme". Když zazmatkuje (což hrozí:-), seber odvahu a podstrč mu svoje číslo.
NE Ušetři si scény a nekřič na jeho mámu přes celou místnost: "Paní Čechová, váš syn je jako lusk! Máte jich doma víc takových?"

Jste s kámošem na akci. Ale vy přece nejste pár!
Jak to před tím úžasným neznámým navlíknout, abys ho vyvedla z omylu, že kamarád je tvůj kluk? Když se budeš přátelsky bavit i s jinými účastníky:-), trkne ho, že nejsi zadaná. Pokud jsi na party, odmítej prosby o ploužáky a významně po něm pomrkávej:-). Jsi přece krásná volná a tajně čekáš právě na něj.

ANO Pověř svého kámoše, aby šel za tvým vysněným a obeznámil ho s faktem, že se ti líbí. Trošku hrr, pravda, ale aspoň tu práci za tebe udělá někdo jiný. A když se z jeho strany nedostaví vytoužená reakce, můžeš nahrát, že si z tebe vystřelil vypečený kámoš:-)!
NE Nekoukej na "objeva" s touhou v oku a následně neflirtuj s kámošem, aby žárlil. To nebude fungovat, jenom ho zmateš a bude tě ignorovat.

Vídáš ho pravidelně v autobuse/v parku/v bazéně
S železnou pravidelností navštěvuj stejná místa jako on, dokud nesebere odvahu a neosloví tě sám. Jen dávej pozor, ať při pozorovacích manévrech nepřejedeš zastávku nebo se neutopíš - na chvilku by tě to mohlo v dalším sledování indisponovat:-)!

ANO Střílej po něm pohledy a sem tam se za ním otoč. Kup si hot dog u zastávky jako on, zainvestuj do inlajnů, pak ho můžeš v parku "omylem" potkávat častěji. Když to nevyjde, regulérně k němu přijď a zeptej se ho, jestli by si nedal něco na zahřátí, znáš totiž výbornou čajovnu. Stydíš se? Vezmi na pomoc kámošku.
NE Neútoč na něj slovy: "Bolí mě u srdce, když vidím, jak se na těch bruslích trápíš. Nechceš, abych ti zdarma poskytovala soukromé lekce?"

Vyzraj na svou sokyni

31. března 2007 v 20:31 | Baltska |  B♂ys
Vyzraj na svou sokyni
V partě musí být vždycky středem pozornosti? Vytahuje se na tebe ve škole? Anebo obě usilujete o stejného kluka? Tenhle souboj vyhraješ, tím si buď jistá.Vyzraj na svou sokyni (1/2)
V partě musí být vždycky středem pozornosti? Vytahuje se na tebe ve škole? Anebo obě usilujete o stejného kluka? Tenhle souboj vyhraješ, tím si buď jistá.


1 v lásce
čím tě štve: Dělá oči na kluka z vedlejší třídy, který se ti strašně líbí. Když ses s ním minulý týden dala na chodbě do řeči, okamžitě kolem vás začala kroužit a házet po něm úsměvy. Vrchol všeho byl, když tě před ním zkusila ztrapnit pěkně jedovatou narážkou! Tohle si přece nenecháš jen tak líbit.
Jak vyhraješ: Hlavně si nenech srazit sebevědomí. Vykašli se na intriky, které by ji vyřadily ze hry. Nejde přece o to, abys ji znemožnila, ale abys ulovila toho krasavce:-). Že si něco takového nemůžeš pojistit? Ale jo, jde to!
Vhodná taktika: Ignoruj ji a zaměř se jen na sebe. Zkus se zdokonalit v něčem, čím bys ho mohla upoutat. Rád hraje fotbal? Začni v televizi sledovat zápasy a při nejbližší příležitosti se blýskni znalostmi výsledků. Nebo třeba zjisti, jaká ho baví muzika, naposlouchej cédéčka a pohodově si s ním pokecej o hudbě. Zkus se s ním zkrátka skamarádit. Jakmile tě líp pozná a zjistí, že jsi fajn holka, se kterou se cítí uvolněně, okamžitě mu budeš mnohem bližší:-). A rada na závěr: jestli tě před ním zase zkusí ztrapnit, spolkni nadávky, potlač vztek a zasměj se tomu. Dáš tím najevo, že jsi sebevědomá - a kluci milují sebejisté holky.

ve škole
čím tě štve: Tváří se jako ředitelka zeměkoule, která ví všechno nejlíp a ostatní ji musí poslouchat. Zesměšňuje tě a zkouší tě rozhodit - a to všechno jenom proto, aby se sama cítila důležitá.
Jak vyhraješ: Panovačné holky, které se snaží ostatní ovládat, mají samy nízké sebevědomí. Je dost pravděpodobné, že si na tobě hojí nějaké komplexy. Tím, že se do tebe naváží, vlastně dává najevo, že z tebe má strach a vidí v tobě konkurenci. Nejspíš ti něco závidí (kámošky, vzhled, inteligenci, úspěch u kluků). Hlavně se nenech vyvést z míry! Pokud po nějaké její hnusné narážce zrudneš vzteky nebo se dokonce rozbrečíš, uděláš jí radost.
Vhodná taktika: Nejspíš tušíš, co ti dotyčná závidí. Tak ji naštvi a buď v tom ještě lepší! Ujasni si, co je tvoje největší přednost (jsi inteligentní a snadno se učíš; umíš se skvěle nalíčit a upravit si vlasy; dokážeš nevšedně a přitom vkusně kombinovat oblečení), a snaž se ji ještě víc rozvinout. Dělej cokoli, v čem jsi dobrá: začni psát články pro školní časopis, uspořádej ve škole módní přehlídku, přines do třídy svoje umělecké fotografie, zorganizuj pro spolužáky pořádný mejdan. Když uvidí, že jsi čím dál sebejistější a nic si z ní neděláš, třeba se do tebe přestane navážet. Může se dokonce stát, že se najednou začne chtít kamarádit! Každopádně se sama budeš cítit skvěle a budeš mít radost z toho, co děláš.

v partě
čím tě štve:
Snaží se ti přebrat nejlepší kámošku anebo se vetřela do party a chce v ní za každou cenu být středem pozornosti.
Jak vyhraješ: Je jasné, že těžko snášíš, když si někdo cizí dělá nároky na tvé nejbližší kámoše. Žádný strach, že tě odstrčí na vedlejší kolej. Jednoduše to nedovolíš.
Vhodná taktika: Za žádnou cenu dobrovolně nevyklízej pozici! Jestli se sokyně vtírá tvé nejlepší kámošce a snaží se ji přetáhnout na svou stranu, snaž se svoje přátelství co nejvíc zpevnit. Pamatuj si, že ona je ve hře nová. Tvou výhodou jsou společné zážitky s kámoškou. Tak ať jich je co nejvíc! Jeďte spolu na víkend na Šumavu; vyrazte na koncert nebo na pořádnou pařbu; až rodiče zmizí na chalupu, pozvi ji večer k vám, usmažte si palačinky a dívejte se na video. Když budeš o svoje přátelství pečovat, vetřelkyně jsou bez šance:-).

v oddíle
čím tě štve: Chodíte spolu na volejbal, na kurz malování nebo třeba na gymnastiku. Obě jste dobré, jenže jí to nestačí. Potřebuje dokázat, že je lepší než ty. A používá k tomu taktiky, které nejsou zrovna fér (ukradne ti nápad na výkres, přede všemi na tebe svaluje vinu za prohraný zápas).
Jak vyhraješ: Asi nemá smysl, abys na ni šla žalovat trenérovi nebo vedoucímu kroužku. Pokud nemáš přímý důkaz, že ti škodí právě ona, těžko to budeš dokazovat. Navíc by ti dotčená sokyně mohla přišít pověst práskačky a žalobnice. Jestli si jsi jistá, že na tebe vymýšlí podrazy, budeš si s ní muset na rovinu promluvit.
Vhodná taktika: Uhoď na ni, až spolu budete někde samy - třeba v šatně nebo v umývárně. Pověz, že moc dobře víš, co ti provádí. Pak se zeptej, proč to dělá. Abys vypadala sebejistě, dívej se jí do očí, stůj vzpřímeně a drž bradu nahoru. Může si začít hrát na neviňátko a tvrdit, že vůbec neví, o čem mluvíš. Nebo naopak začne být pěkně jedovatá a vrhne se do protiútoku.V každém případě na ni ale nekřič - když budeš mluvit klidně, ale pevně, budeš budit větší respekt a zachováš si klidnou hlavu, což je v hádce vždycky dobré mít. Pověz jí, že na ni nechceš donášet, ale jestli ti dál bude provádět naschvály, už si to nenecháš pro sebe. Prohlas něco ve smyslu "Už to víckrát nedělej" a sebejistě odkráčej. Je velká šance, že tvoje sokyně zařadí zpátečku. Každopádně dáš najevo, že jsi silná a zasloužíš si respekt.

Jak ho omráčíš svou osobností!

31. března 2007 v 20:30 | Baltska |  B♂ys
Jak ho omráčíš svou osobností!
Že se z žab princové normálně nerodí? Ale taky! Vybodni se na školního playboye a poohlédni se po třídním šprtovi! Brzo ho možná shledáš dóóóst sexy:-)!

"Chápu, že z představy, jak se vodíš s Jiříčkem z první lavice za ruku, se ti obracejí panenky a máš pocit, že by ses před celou školou ztrapnila, ale zamysli se znova," říká Anička (18), která s takovým "Jiříčkem" před 2 roky začala chodit a teď vypadají na nejzamilovanější pár v Praze. "Není náhoda, že všichni ,lůzři' od nás ze třídy vyspěli v sexy chytrý kluky, zatímco ,modýlci' si furt jen honěj to svý nagelovaný háro a to je všechno." Hmm, zajímavá teorie. Zkusili jsme vypátrat, jestli třeba víc holek nemá podobnou zkušenost, a nestačili jsme mrkat. Playboyové už vůbec neletí! Ája, Jitka, Betka, Iva, Anička a jejich kluci (mimochodem dost sexy:- ) nám svěřili své tipy!
1
1 Perličky
"Miluju holčičí úsměv. Nádherně prosvítí každou tvář!" říká Patrik, 17. Ukážeš, že jsi přátelská a přístupná.
2 Stylovka
"Holka musí mít svůj styl," tvrdí Pavel, 19. Takže se určitě vyplatí zapracovat na svém vzhledu!
3 Grandiózní vstup
"První dojem je nejvíc. Vždycky do místnosti vejdu se vzpřímenou hlavou," říká Betka, 17.
4 Doučování
"Zeptej se ho, jestli nechce společně šprtat na písemku," radí Iva, 15. "Pokud jsi dobrá, bude tě mít za intelektuálku. A jestli v tom pokulháváš, získá pocit, že je borec:-)."
5 Lichometnice
"Něco konkrétního mu pochval, ale radši ať to není zadek. Toho by se mohl leknout." - Jitka, 16
6 Think PINK
"Když chci působit něžně, což na ně platí, obléknu si něco růžového. Plno kluků už mi řeklo, že holky v růžovém si všimnou vždycky." - Iva, 16
7 žádné předsudky!
"Nepřistupuj k němu už předem jako k ,lůzrovi'. Uvidíš, že na něm hned najdeš plno dobrejch věcí," myslí si Anička, 18.
8 Vysmátá
"Kluci trpí na holky, které si ze sebe dokážou udělat srandu," tvrdí Betka.
9 "Džouky"
Lehké slovní dobírání a vtipkování je podle Milana, 16, spolehlivou návnadou.
10 Správný záměr
Když jsi s klukem, zaměř svoji pozornost jen a jen na něj. Ostatní mužskou populaci nech plavat. "Jinak nepoznám, jestli se ti fakt líbím, nebo prostě flirtuješ s kýmkoliv." - Marek


11 Omamný závoj
Používej lehkou vůni, kterou si dobře zapamatuje. "Kdykoliv ji pak ucítí, vzpomene si na tebe," říká Jitka, 16.
12 Nakloněná rovina
"Když si povídáte, nakloň se k němu (trochu!) a víc otevři oči (s mírou!:-)." - Ája
13 Ptej se
"Využij místa, kde se oba pohybujete. Pokud ho moc neznáš, nahoď nevinnou otázku jako ,Netušíš, jestli lístky na Korn jsou už vyprodané?' Dokážeš tak i míru vkusu:-). Anebo na zastávce: ,Ta devítka zrovna ujela, nebo mám výjimečně štěstí?' Hlavně odvahu!" povzbuzuje Jitka.
14 Sebedůvěra není nafoukanost
"Holka potřebuje vědět, že jí to sluší, aby se cítila se dobře. To ale ještě neznamená, že se musíš chovat nafoukaně," tvrdí Anička.
15 Pojmenuj ho
Jak jednoduché! Pokud znáš jeho jméno, oslov ho jím. Bude podvědomě cítit zájem a blízkost.
16 Udělej "voči"
"Místo přímého očního útoku na něj mrkni jen tak přes rameno, a až tě zaznamená, po chvilce to zkus znovu. Kouká? Máš ho:-)!" - redakce CG!
17 "Otevři" uši
"Člověk se rád poslouchá, ukazuje tak svou důležitost," říká vztahová specialistka Ája. "Nech ho mluvit a naslouchej, dokážeš mu tak svou pozornost."
18 Skamaraď se...
...s jeho přáteli, spolužáky, přítelkyněmi jeho kámošů. Mnohem snáz tak budeš v dosahu jeho radarů:-).
19 Ukaž, co tě baví
"Mátě něco společného? Tohle by tě ještě včera ani ve snu nenapadlo, co:-)? Dej mu to vědět! Namixuj třeba CD s vaší oblíbenou hudbou," mluví ze zkušenosti Anča.
20 Nech si pomoct
"Chlapi se rádi cítí nepostradatelní, tak ho bez obav požádej o pomoc s čímkoliv. Ať je to ale radši něco, co fakt potřebuješ," říká Lukáš.
21 Pozvi ho někam
Hrůzostrašné, my víme. Abys zmírnila nervy, zkus hromadnou akci. "Zmiň se, že partička se chystá do kina, jestli se nechce připojit." - Betka
22 Nakopni se
Klukům neunikne holka, která je nadšená a zapálená do svých zájmů. "Jakmile tě něco hodně baví," stojí si za svým Patrik, "je jasné, že si toho všimnu."
23 Vlasová technologie
Vtipné gumičky a sponky, copánky, culíky - to všechno přitáhne pozornost. Ale bacha, ať nevypadáš jako naivní "lolitka":-). "Vždycky mě dostane, když si holka - - jen tak, mezi řečí - nechá spadnout pramen vlasů do obličeje a zase ho odhrne. Je to taková jemná, čistě holčičí věc," přemítá Marek.
24 Nikdy ne stíhačka!
"Když kluk ucítí, že děláš psí kusy, aby ses mu přiblížila, zablokuje se," varuje Honza. "Většinou stačí jen lehce ubrat na síle, aby mu to došlo a přišel sám. S citem:-)!"
25 Ty a zas jen ty
Zbývá už jen P.S. Buď sama sebou! "Holka, která je svá a v pohodě, mě přitahuje stokrát víc než taková, která se pořád kontroluje a musí být za každou cenu dokonalá," shrnuje Milan.

Je pro tebe dost dobrý?

31. března 2007 v 20:29 | Baltska |  B♂ys
Je pro tebe dost dobrý?
Cítíš se s přítelem jako v ráji, nebo je pro tebe občas peklo s ním vydržet? Zjisti, jestli je váš vztah na dobré cestě, nebo to bude lepší utnout, dokud je čas!

Funguje to:-)
Pokud následující věty vystihují tvého přítele, není co řešit, všechno je v pohodě!

Nikdy tě nenutí do sexu:
Když mu řekneš, že se ještě necítíš připravená, respektuje tvé rozhodnutí a trpělivě čeká, až sama budeš chtít.

Je dobrý kámoš:
Je zábavný, věnuje se ti i v partě svých kámošů, poslouchá, co mu říkáš, a pomáhá ti řešit tvé problémy.

Věří ti:
Není přehnaně žárlivý a nedusí tě pokaždé, když se za tebou na ulici ohlédne cizí kluk.

Zbožňuje tě:
Má o tebe starost, pečuje o tebe, když jsi nemocná, vždycky tě doprovází domů, občas si vzpomene s kytkou nebo jiným dárečkem a "bere" i tvé kamarádky.
1

Respektuje pravidla:
Pokud smíš být venku
jen do deseti, chápe to a nesnaží se tě poštvat proti tvým rodičům. Stejně tak dodržuje vše, na čem jste se domluvili, a pokud něco poruší, dokáže to rozumně vysvětlit.

Dává ti prostor:
Ví, že máš kromě něho i jiné zájmy, a chápe, že s ním nemůžeš trávit čtyřiadvacet hodin denně.

Dodává ti odvahu:
Každý je na tom občas se sebevědomím na štíru... Tvůj kluk je tu (mimo jiné, samozřejmě:-) od toho, aby tě podpořil.

Řekne ti pravdu:
Když ví, že se chystáš udělat evidentní kravinu, neřekne "dělej si, co chceš", ale spíš "co to třeba udělat takhle...?"Nefunguje to:-(

Čeká, až ty zavoláš:
Pořád doufáš, že konečně zazvoní telefon, a ono nic. Vždycky jsi to ty, kdo ho kontaktuje a volá mu, takže si připadáš jako stíhačka.

Pořád tě poučuje:
Neustále ti říká, co máš jak dělat, opravuje tě, komanduje, a když přesto jednáš podle svého, je hned naštvaný a vyčítá ti každou maličkost.

Bije tě:
Chová se k tobě hrubě, sprostě ti nadává, zesměšňuje tě, a pokud není vše podle něj, je schopný tě i uhodit.

Kritizuje tě:
Neustále ti něco vyčítá nebo tě nějak shazuje. A to nejen když jste spolu sami, ale i před vašimi kamarády. Ponižuje tě to, i když říká, že to byl jen vtip.

Opíjí se:
Pokud je opilý nebo zfetovaný pokaždé, když je s tebou, nikdy nepoznáš, jaký je ve skutečnosti. Sice se říká, že ve víně je pravda, ale když není schopný se s tebou bavit za střízliva, je něco špatně.

Zahýbá ti:
Zjistila jsi, že kromě tebe spí i s jinými, lže ti a nedodržuje dané sliby. Pozor: v tomhle se málokterý kluk dokáže změnit...

Přehlíží tě:
Jakmile jste s partou jeho kámošů, jsi pro něj vzduch. Všimne si tě maximálně, když chce, abys mu objednala pivo.

Kdy pokračovat:
Pokud často nevolá, řekni mu, že tě to štve - třeba si to vůbec neuvědomuje. Až s ním budeš o jakémkoliv problému mluvit, připrav si nějaký plán, jak to zlepšit. Dej mu šanci, a pokud se to nespraví, zamysli se, jestli tě to s ním přesto baví. Zjistila jsi, že ti prošmejdil mobil a četl tvoje esemesky? Buď v pohodě, i kluci jsou jen lidi:-). A v některých ohledech jsou zvědavější než holky! Jestli se však pro něj kontrolování (ve všech směrech) stane pravidlem, možná se z něj vyklube chorobný žárlivec, u kterého nikdy nevíš... Jsou ti tyhle starosti cizí? Je tvůj přítel zábavný, ohleduplný, pozorný a milý? Pomáhá ti řešit problémy, máte společné zájmy a cítíš se s ním jako v nebi? neváhej, asi je to ten pravý:-)!

Kdy to ukončit:
Když se tě tvůj přítel snaží přehnaně kontrolovat, bije tě a uráží třeba jen proto, že podle něj trávíš moc času s kámoškami, jdi od toho, dokud je čas! Jestliže po tobě hrubě vyžaduje sex, a pokud mu nevyhovíš, hledá ho u jiných, je to jasný důvod, proč ukončit váš vztah. Pokud bere drogy nebo hodně pije, zkus si s ním o tom promluvit a pomoct mu. Nepočítej však s velkými výsledky! Jestli se ti nepodaří přesvědčit ho po několika pokusech, dej zpátečku! Člověk závislý na alkoholu nebo drogách vlastně nikdy neodhalí svou pravou tvář, tak abys jednou nebyla nepříjemně překvapená! Odborníci říkají, že tyto povahové vlastnosti je velmi těžké změnit, spíš se časem stávají horšími a horšími.

Na tyto věci se ho neptej!

31. března 2007 v 20:27 | Baltska |  B♂ys
Na tyto věci se ho neptej!
Věty "Chodíme spolu?", "Miluješ mě?" a "Jaké to se mnou je?" by se měly pasovat na vztahový přestupek s pokutou:-).

"Mají mě tvoji kámoši rádi?"
Většina kluků o takových věcech moc nepřemýšlí. Holku berou v pohodě, dokud neudělá něco, co je naštve. Takže jestli nejsi panovačná, majetnická a nesmrdí ti nohy:-), jeho kamarádi si nejspíš myslí, že jsi O.K. To ale neznamená, že by tě automaticky považovali za úžasnou, báječnou, zkrátka jedinečnou holku. Než tě začnou mít doopravdy rádi, nějaký čas to potrvá. Navíc chodíš s jejich kámošem, který na ně najednou nemá tolik času jako dřív, takže nemůžeš čekat, že tě budou zbožňovat! Podtrženo a sečteno: pokud ti tvůj kluk nedává jasně najevo, že se do jeho party hodíš asi jako Eskymák na rovník, nejspíš je všechno v pořádku. To je povzbuzující, co:-)? Hmm. Ale jdeme dál!
1
"Proč mě před kamarády nevezmeš za ruku?"
Blázníš? Možná tomu nebudeš věřit, ale 90 % klučičí konverzace = nelítostné popichování. Stačí, aby ho kámoši jednou viděli, jak se s tebou hladí a líbá, a přezdívku "Mazel" už mu nikdo neodpáře. Za takové ponížení mu to vážně nestojí... Možná ti to vadí, ale nic s tím holt nenaděláš. Na veřejnosti ti začne projevovat lásku až tak po roce vztahu (pokud není extrémní citlivka:-). A ještě jen pod zástěrkou tmy. Srab.
"Proč nejsi romantičtější?"
Kluci považují slovo "romantik" skoro za nadávku. Romantik je podle nich ztroskotanec, který nosí holkám tulipány, aby jim nějak vynahradil, že není dost zábavný nebo hezký. Takže když se svého kluka zeptáš, proč ti někdy nekoupí kytku, nejspíš znechuceně obrátí oči v sloup. Tvoje otázka mu připadá stejně ulítlá, jako kdyby ses ho zeptala: "Proč nenosíš kožené kalhoty?" Kluci jsou od přírody praktické bytosti. Připadá jim zbytečné vyhazovat peníze za kytky, které stejně za pár dní zvadnou a skončí v odpadkovém koši. To tě raději pozvou na zmrzlinu nebo na párek v rohlíku. Obrácená logika - ale taky má něco do sebe. No... musíš se trochu snažit do ní vniknout."Chodíme spolu?"
I když je do tebe kluk po uši zamilovaný, nechává si dost dlouho otevřená zadní vrátka. Nezávazné flirtování mu připadá mnohem lepší (víc vzrušující?) než vážný vztah. Co kdyby potkal lepší holku? Zní to sice šíleně, ale tvůj miláček fakt tajně věří, že se v bufetu na rohu jeho ulice jednoho dne zjeví Britney a pozve ho na rande:-). Proto s tebou dělá všechno, co ke vztahu patří, ale v duchu to nenazývá "chozením". A když se ho zeptáš: "Chodíme spolu?", usoudí, že tady končí všechna legrace. Možná na tebe zkusí staré známé: "Poslyš, zlato, nechtěl bych to uspěchat." Což tě docela naštve, protože bys ráda věděla, na čem jsi, a koneckonců jsi to ty, s kým se líbá v noci v průchodu, tak o jakém uspěchávání to kruci mluví? No jo, no. A recept? Nenuť ho, aby ti odpovídal. Neptej se. Nepátrej a nepřepínej:-).
"Líbám líp než tvoje bejvalá?"
Tak to je složitá otázka. Vážně chceš znát pravdu? Ráda bys slyšela, že jsi jednička, jenže se můžeš dozvědět pravý opak. Pozor, kluci mají sklony k brutální upřímnosti. Jestli ti sám od sebe neřekl, že skvěle líbáš, možná si to nemyslí. Představ si, jak by ti bylo, kdyby odpověděl: "Ne, moje bývalá líbala jako bohyně. Na ni nemáš." Raději si mysli, že líbáš stejně dobře, jako David Beckham střílí penalty - ale že tvůj kluk je příliš stydlivý na to, aby tě za líbací triky pochválil. Vůbec si nepřipusť, že bys mohla být míň hezká/chytrá/svůdná než jeho bývalá, a prostě to neřeš - teď je přece s tebou:-)!
"Miluješ mě?"
Když kluk začne chodit s holkou, je mu jasné, že jí jednoho dne bude muset vyznat lásku. Přesto ten okamžik odkládá, dokud to jde. V ideálním případě bys mu mohla ulehčit situaci. Pověz: "Miluju tě," a povytáhni obočí, jako by ses ptala: "A ty?" Tvůj kluk nejspíš zamumlá: "Ehm… jo… já tebe taky." To je úspěch! Romantika, co? I dílčí vítězství je ale vítězství. Časem ti určitě vyzná lásku, aniž bys ho k tomu musela dokopat:-). Tip: Neříkej mu, že ho miluješ, hned na druhém rande. Mohl by se zatvářit vyděšeně a vycouvat jen proto, že to zatím necítí stejně. A to by byla škoda!
Na co se ho nikdy, ale NIKDY neptej:
"Na co myslíš?" * "Co si mám vzít dnes večer na sebe?" * "Jaká rtěnka/oční stíny/lak na nehty se ti na mně líbí?" * "Zhubla jsem?" * "Připadá ti moje kámoška/ségra zábavnější než já?" * "Vysvětlíš mi, co znamená ve fotbale ofsajd?" * "Chodíš rád nakupovat?" * "Mám v těch kalhotách velkej zadek?" * "Že ti nebude vadit, když se s náma můj mladší brácha bude dívat na televizi?" * "Ty se na mě zlobíš?" (A to hlavně v případě, že jeho oblíbený tým právě prohrál.)

Připrav dokonale "náhodné" setkání

31. března 2007 v 20:25 | Baltska |  B♂ys
Připrav dokonale "náhodné" setkání

První měsíc školy je za tebou, a co se týče nových platonických lásek z ostatních tříd či vyšších ročníků, už máš určitě jasno. Nejvyšší čas dát mu o sobě (jasně že nenápadně:-) vědět!

Těch pár týdnů určitě stačilo k tomu, aby sis ve škole vyhlédla nějakého kluka, kterého prostě musíš dostat, ať to stojí, co to stojí. Tvou situaci může komplikovat skutečnost, že:
* vyhlédnutý borec o tobě prozatím neví
* záměrně tě přehlíží
* je idolem řady dalších holek
* popřípadě se věnuje té, která přišla před tebou

Neztrácej naději a připrav si plán. Co k tomu bude zapotřebí?
* trocha trpělivosti
* případná spolupráce kamarádek
A pokud to tentokrát nevyjde, můžeš být ráda, že jsi čas ve škole věnovala něčemu příjemnějšímu a užitečnějšímu, než je šrotování soustavy chemických prvků.

1Zjisti o něm co nejvíce informací:
* na internetu nebo na nástěnkách si najdi rozvrh jeho třídy
* seznam se s některou z jeho spolužaček, nenápadně pak můžeš řeč zavést na kluky z její třídy a samozřejmě i na NĚHO
* zjisti, jaké má zájmy, jestli navštěvuje nějaké kroužky nebo má nějaké specifické záliby
* pozoruj, kde se odehrává vyučování jeho třídy, kdy a kam se přesunují, abys mohla naplánovat "náhodné setkání na chodbě"
* zjisti, kdy a kudy chodí do školy

Naplánuj akci:
* pár dní před zahájením akce se pořádně připrav, aby tě pak nezaskočily nepromyšlené detaily
* rozhodně měj ve skříni připravená nějaká sexy trička pro případ, že se "chytí"
* svěř se své nejlepší kamarádce a popros ji, aby ti předávala informace o tom, kde, kdy a s kým ho viděla
* promysli si, co mu v případě kontaktu chceš říct
* snaž se být vidět s co nejvíc kamarádkami
* před zahájením akce a také v jejím průběhu se bav i s ostatními kluky, ale nepouštěj si je moc "k tělu", nikdy nevíš, jestli zrovna nepůjde kolem


Pusť se do svého plánu:
* pokud jsi zjistila, kdy chodí do školy, přizpůsob se jeho návykům - - zkus to udělat tak, abyste do dveří vcházeli společně, aby ti je prostě sem tam "musel" podržet
* občas mu věnuj letmý úsměv
* využij třídní knihy - v den, kdy ti to bude obzvlášť slušet, podstrč jejich třídnici na stůl vaší učitelky, a pak se dobrovolně nabídni, že ji zaneseš do jeho třídy
* běž na oběd ve stejnou dobu jako on, sedni si k sousednímu stolu a s kamarádkami se bav na téma, o kterém jsi zjistila, že ho zajímá l oslov ho s prosbou o pomoc (na to kluci dají, mají tak pocit, že jsou uznávaní a obdivovaní:-)
* napiš mu dopis, který mu dáš v šatně do bundy (je to originálnější než profláknutá SMS), nepodepisuj se ale, jen ho upozorni na to, že je na škole někdo, komu se líbí
* zúčastni se stejné akce jako on - - nejlepší jsou sportovní kurzy, soustředění, exkurze apod.
* v případě, že dlouho očekávané setkání tváří v tvář vyjde, měj v zásobě několik připravených vět - - trapné zírání je to nejhorší
* pokud procházíš diskotékou, abys zjistila, kde a s kým se zrovna nachází, vezmi si k ruce kámošku, která tvé koulení očima kolem alespoň trochu zmírní

A nakonec:
* Rozhodni se, kdy a proč akci ukončíš! Nezapomínej při pronásledování jednoho idola, kterému nic nedochází, že jsou kolem další, kteří by za to určitě taky stáli! A skončí-li to trapasem, odejdi se vztyčenou hlavou:-).

NA CO SI DÁT POZOR
!!! Neopakuj staré finty. Chodit se dívat každý den, když je jeho třída na obědě, zda nezměnili jídelníček, je po pár dnech velmi nápadné.
!!! Nepostávej sama na chodbě ve chvíli, kdy víš, že půjde kolem!
!!! Nespoléhej se pouze na trik s třídní knihou! Pokud tvůj idol sedí v poslední lavici a dění ve třídě ho absolutně nezajímá, bude to zbytečné...
!!! Vyhýbej se trapným "náhodným" setkáním, kdy ho po hodině hledání najdeš a vzmůžeš se jen na: "Jé, ahoj, to je překvapení, že jsi tady."
!!! Nesvěřuj se se svým objevem celé třídě, není nic horšího než situace, ve které se borec o tobě dozví jako o té, co za ním už dlouho "dolejzá"!
!!! Neber jeho náhodné úsměvy a pohledy jako symbol svého vítězství. Dokud ti nepadne do náruče, není nic vyhráno.
!!! Pořádně si rozmysli, jestli ho opravdu chceš a stojí ti za tu energii.

RADIM (17) "Jeli jsme na vodák sjíždět Vltavu. Třetí večer u ohně jsem si všiml Markéty z prváku, fakt pěkná kočka. Během večera jsme si začali vykládat, byla jí zima, nabídl jsem jí svůj spacák a nad ránem jsme už leželi vedle sebe na trávě. Jezdil jsem na kajaku, takže jsem ji mohl během dne jen pozorovat, jak se veze s někým jiným na lodi. Večer jsme skoro pokaždé vedle sebe usnuli, párkrát mi dala před spaním pusu. Po návratu ji čekal u autobusu její kluk, ale během léta se s ním rozešla a teď chodí se mnou. Škoda, že jsem si jí nevšiml dřív, mohla už teď být skvělou kajakářkou!"

MARKÉTA (16) "Radim se mi líbil od prvního týdne na gymplu. Když jsme šli do divadla, sedla jsem si vždycky kousek od něj, na oběd chodila ve stejný čas jako on, večery trávila v klubu, kam chodil. Dokonce jsem mu poslala dva dopisy! Měl být na školním výletě, ale chyběl. Vzdala jsem se poslední naděje a začala chodit s Mirkem. Radim na další výlet jel. Nechtěla jsem myslet na starou platonickou lásku a nevšímala si ho. Když mě oslovil, zamrazilo mě. Nebyla jsem tak skvěle upravená, jako když jsem ho ,plánovaně' potkávala. Vyrazil mi dech slovy: Nikdy předtím jsem si tě nevšiml, jak to, že mi tak skvělá holka unikla?"

ONDŘEJ (16) "Za mnou celý prázdniny na koupališti pořád chodila jedna holka, vždycky si lehla kousek od mojí deky, až jsem na ni byl tak alergický, že jsem musel poprosit ségru, aby šla párkrát se mnou a dělala, že je moje holka!"

MICHAL (17) "Tehdy si ode mě pořád jedna holka půjčovala nějaký knížky. Bylo to ale jen proto, aby si nás všimly holky z její třídy. Pak jsem se od jednoho kámoše dozvěděl, že ty knihy ani nečetla, že si je půjčovala jen proto, aby mě viděla."

Jdi do něj!

31. března 2007 v 20:24 | Baltska |  B♂ys
1. Připravit ke startu, pozóór...
* Udrž to pod pokličkou

Všichni milují drby, jenže když se v dobré víře svěříš kámošce, může se o tom tvůj objekt touhy dozvědet ještě před akcí. Místo ocenění tvého sebevědomí může sklouznout k pochybám, jestli v budoucnu udržíš informaci o jeho stylu líbání, velikosti trenýrek a podobně.

* Vyhmátni místo
Srovnej si, kde bys s ním chtěla trávit čas - s ohledem na jeho koníčky (hard coreového fanouška nezvi do literární kavárny apod.). Zákonitě pak nedojde k tomu, že až odvětí "A co budeme jako dělat?", ztratíš řeč. Navrhni běžnější místo, kde si můžete v klidu pokecat, bez pozorovatelů ze školy a okolí.

* Nacvič si to
Není od věci si (napřed v hlavě a pak nahlas) nacvičit, co mu řekneš. Fakt:-)! Uvidíš, jak s tebou bude mnohem míň mávat nervozita. A když se i tak zaškobrtneš, pořád budeš znít přirozeně, případně roztomile. Snáz se potom rozhodne k odpovědi "No, jasně!"
1

2. ...TEĎ!
* Ve své kůži
Obleč si něco oblíbeného. Budeš správně sebejistá, atraktivní, no prostě TY. Vzdej se experimentů. Skládá se veškerá tvoje make-upová výbava z řasenky a lesku na rty? Zůstaň u toho a nepřehrávej. Mohl by ti nakouknout do karet a všimnout si, že si na něco hraješ.

* Jak to udělat
Oslov ho nejlépe osobně, aby si tě pamatoval jako přátelskou a milou osobu, která se nebojí říct, co chce. E-mail nebo smsku může špatně pochopit. Třeba bude žít v domnění, že ho zveš na nějakou společnou akci se známými.

* Kdy to udělat
Odchytni ho, až se bude vyskytovat o samotě. Vyhni se partě lidí v zádech. Bude se cítit nejistě nebo trapně a třeba z něj vypadne něco nešikovného - jenom kvůli špatnému načasování. Nenuceně se s ním zapovídej cestou ze školy, ale začni tehdy, až bude sám!

* Co říct
Nechceš, aby mu došlo, že tvůj milostný proslov je výsledkem týdny promýšlené strategie (i když je:-). Mohla bys působit zastrašujícím nebo vtíravým dojmem. Po obligátním "jak je" může přijít na řadu "nechceš zajít na koncert"?

CG! TIP: Nechoď kolem horké kaše jako většina holek - 80 % kluků schvaluje, když je holka osloví jako první.

Tak, a co když...
* Řekne ano:
Gratulujeme! Pravidlo nejvyšší pravděpodobnosti se potvrdilo:-). Pokud nemáš jeho číslo, naskýtá se příležitost, jak ho získat. Řekni mu, že se ještě den předem ozveš a doladíte detaily.

* Váhá:
Neztrácej naději! Když bude naznačovat nedostatek času nebo čehokoliv, neber si to osobně a navrhni jiný den. Opět nestíhá a nenavrhuje alternativu? Ber to jako konečné "ne".

* Řekne ne:
Nenech se rozhodit a odpověz: "V pohodě, říkala jsem si, že by to mohla být sranda. Tak se třeba potkáme jinde." Tím necháváš otevřené dveře a vypadá to, že šlo třeba jen o přátelský tip.

CG! P.S.: Nepochopil, že ho zveš na rande? Navrhuje připojení dalších jeho kámošů? Zkus jen tak prohodit: "Myslela jsem, že bychom mohli jít ve dvou." Risk je zisk:-).

dostaň ho do varu×)

31. března 2007 v 20:20 | Baltska |  B♂ys
Líbámí-dostaň ho do varu!
Už jsi někdy někoho milovala tak, že ti srdce při pohledu na něj dělalo salto mortale a při představě polibku se ti zauzloval jazyk? Možná si to ani neuvědomuješ, ale jediným polibkem můžeš svému drahému naznačit, co pro tebe doopravdy znamená. Pročti si náš lexikon, ať přesně víš, co děláš! A co to udělá s NÍM.

Polibek číslo jedna
Pokud jste v začátcích vztahu, pamatuj, že méně je někdy více!
Jakmile se k sobě přiblížíte, mírně pootevři ústa a jemně se přisaj k jeho hornímu rtu. Totéž opakuj i s dolním rtem. Nech na něm, kdy použije jazyk. Zanecháš si tak trochu cudnosti a tajemna, které bude chtít dál objevovat!
POZOR! Zapomeň na kousání! Při prvním polibku ho to může vystrašit!:-)
12
TAK ANO!
TAK NE!
3
Polibek chci-tě-teď-a-tady!
Vzrušuje tě tvůj přítel tak moc, že už se to ani slovy nedá popsat? Dej mu to najevo pořádnou pusou:-)!
Při tomto polibku je dovoleno téměř všechno! Můžeš začít jemným sáním a pomalu se přes něžné polibky propracovat až k vášnivé hloubkové "líbačce":-). Dej si ale pozor na to, abys ho při tom dech beroucím útoku nezardousila:-)!
4
Polibek lásky
Bojíš se vyznat mu lásku slovy? Udělej to polibkem!
Před polibkem se mu podívej hluboko do očí. Pomalu přibliž své rty k jeho a jemně ho polib. Připoj jazyk a nezapomeň - polibek musí gradovat! V nejlepším ovšem přestaň, oči nech chvíli sklopené a pak k němu nevinně vzhlédni. Zaručeně tě samou láskou sní:-)!
Polibek těš-se-na-večer
Chceš ho nažhavit na vášnivou noc? Zkus tohle!

Jemně jazykem obkruž jeho rty. Potom se k němu pomalu přisaj a pozor - můžeš i něžně kousnout! Chvíli ho takto dráždi a až dojde k vášnivějším polibkům, utni to, líbezně se na něj usměj a řekni mu, že zbytek ho čeká večer. Neodolá!
POZOR! Pokud po tvém polibku bude potřebovat ručník, aby utřel tvoje sliny ze své tváře, zapomeň na noc plnou vášně. Radši si večer bude hrát se svým boxerem, který slintá míň než ty:-)!
56
TAK ANO!
TAK NE!
7
Happy polibek
Tak tady bacha! Jestliže tvůj drahý nemá smysl pro humor, radši tenhle polibek vynech!
Budeš potřebovat žvýkačku, nejlépe ovocnou. Nenápadně si na jazyku uprav žvejku tak, jako bys chtěla udělat bublinu. Potom se ke svému miláčkovi nakloň a jakmile pootevře rty k polibku, vyfoukni mu bublinu do úst! Až praskne, tak se k sobě sice asi přilepíte, ale o to ti přece šlo, ne:-)? Pokud to správně načasuješ, určitě se spolu zasmějete!

blog 56 - lerys.blog.cz

31. března 2007 v 19:28 | Baltska |  spřátelené blogy
uzasny blog×) zatim se rozjizdi, ale urcite kouknout×)


kalhoty 2

31. března 2007 v 19:04 | Baltska |  Šatní Skříň3o. března o7

30. března 2007 v 22:47 | Baltska |  Po stopách života
dalsi sqele datum×) zacalo to rano na nadru.. ja jim mohla rict, ze 7my vagon neni na konci, jak cekali.. ale co uz×D vlak good.. salina az na par.. taky.. skola.. jajajajaj.. taky celkem hlavne moji mili kamaradi♥ co?×P cestina.. zemak.. docent 4ever×D matika.. buchca zklamal.. mozna kdybychom ho vynesly, tak by byl hodnejsi, ze niky?×P petre>> my rysujem nejlip, co? na tebe ale nemam..×D potom telak.. tak ten byl upa supa upa good×) az na zacatek, ze nikkky?×D ale tak... football is the best×) ja se snazila... fakt...×) potom spanina s oskiii a pisemka..×) celkem v poho,snad dobre. potom spanina s borbem.. no.. miluju errycku, jinak nic nerikam×D odpoledne jsem v poho stihla 34 paji×P a vlak jenom 1omin, good.. doma jsem byla brzo×) ani na stenu jsme nesly, ze ani? ale ta soutez urcite stala za to×D ten film byl duplex, ze?? boruvky??×D drsny film×P ale horory jsou better×P urcite jste si vsimli, ze jsem pridala dneska hodne veci do rubriky ..:oblečení:.. a jeste toho tam chci mooooc doplnit×) tak piste, jak se vam to libi popripade co bych mela pridat×) ale hlavne pls piste! cokoli♥

obleky & kostýmky

30. března 2007 v 22:27 | Baltska |  Šatní Skříň


sweatshirts 2

30. března 2007 v 22:25 | Baltska |  Šatní Skříň


tops

30. března 2007 v 22:13 | Baltska |  Šatní Skříň


shirts 4

30. března 2007 v 21:46 | Baltska |  Šatní Skříň