Srpen 2007

N/A >> Znojmo [27.8 - 31.8]

31. srpna 2007 v 17:59 | Ba!tska |  Po stopách života
Tak jenom píšu na skok, ptž je poslední prázdninový den a já si ho hodlám pořádně užít:) No ne, ale taky jsem dneska po poledni spolu s dalšíma třema úžasnýma lidma přijela ze sqělého tripu. Byl to další úžasný týden, s lidma které fakt miluju a dala bych za ně cokoli. Jakmile jsme přijely, tak jsme se rozdvojily, teď jsme s kámoškou u nás, ostatní dvě jsou u druhé kámošky, měly jsme se sejít, ale vzhledem k tomu, že jsme spaly naposledy včera před dvanáctou hodinou polední, zavírají se nám oči už od rána, ve čtyři hodiny ráno si barvily vlasy, snídaly v pět a kolem šesté si lakovaly nehty.... Tak už toho máme fakt dost. Takže hurá do postele! Už se na to těším♥ Konečně se vyspat.... Ale jely jsme NONstop:D To bylo to hlavní:) Ale stačilo:) Jinak jsem taky změnila design, tak pište, jak se vám to tady všechno líbí;) Zítra jedu s kámoškama do Brna na žirafy:D A mimojiné taky na houpačky.... Takže se neozvu..... Až v neděli v průběhu dne;) Tak užívejte posledních prázdninových dnů, ptž ta šílená doba 10ti měsíční se pomalu ale jistě blíží:'( Kdo je se mnou za teorii: [Měsíc škola, Zbytek prázdniny]?!

Wake Up

31. srpna 2007 v 17:57 | Ba!tska |  Hilary Duff
Interpret : Hilary Duff
Název skladby : Wake Up
Obsah : Skladba, Na stažení, Text, Videoklip
Zdroj : imeem.com, mp3s.nadruhou.net, mp3000.net, youtube.com

Stranger

30. srpna 2007 v 15:25 | Ba!tska |  Hilary Duff
Interpret : Hilary Duff
Název skladby : Stranger
Obsah : Skladba, Na Stažení, Text, Videoklip
Zdroj : imeem.com, mp3s.nadruhou.net, mp3000.net, youtube.com

2o.8.o7 - 26.8.o7

30. srpna 2007 v 8:14 | Ba!tska |  Sčítání lidu
Navstevnost za minuly tyden (20.8.2007 - 26.8.2007) je:
Pondeli: 406
Utery: 293
Streda: 261
Ctvrtek: 219
Patek: 218
Sobota: 230
Nedele: 208

Celkem: 1835

Dear Mr. president

29. srpna 2007 v 19:29 | Ba!tska |  P!nk
Interpret : Pink
Název skladby : Dear mr. president
Obsah : Skladba, Na stažení, Text, Videoklip
Zdroj : imeem.com, mp3s.nadruhou.net, youtube.com

With Love

29. srpna 2007 v 15:17 | Ba!tska |  Hilary Duff
Interpret : Hilary Duff
Název skladby : With love
Obsah : Skladba, Na Stažení, Text, Videoklip
Zdroj : imeem.com, mp3s.nadruhou.net, mp3000.net, youtube.com

Smells like teen spirit

28. srpna 2007 v 20:08 | Ba!tska |  Nirvana
Interpret : Nirvana
Název skladby : Smells like teen spirit
Obsah : Skladba, Na stažení, Text, Videoklip
Zdroj : imeem.com, mp3s.nadruhou.net, youtube.com

Akcia Jasna

28. srpna 2007 v 14:48 | Ba!tska |  M!X
Interpret : Čisty chov, Zverina, Miky Mora (a ROBO)
Název skladby : Akcia Jasna
Obsah : Skladba, Ke stažení, Text, Videoklip
Zdroj : imeem.com, mp3s.nadruhou.net, youtube.com

HoPeŘ!

26. srpna 2007 v 22:07 | Ba!tska |  O běžném životě....
Nejspíš už víte, čeho se bude týkat tento článek.... Mám v plánu ho psát už celkem dlouho, ale zatím jsem se k tomu nějak nedokopala.
Celkem by mě zajímalo, co si o těchto drsných týpcích myslíte vy. Mně to v první řadě přijde šíleně vtipné. Ještě tak před rokem jsem chodila po venku a potkávala normální kluky.... Někteří prostě sk8 styl, jiní zase jiné ale dalo se to:D Teď se bojím vyjít na ulici, ptž všude potkávám ty drsné týpky s flexou. Někteří jsou v pohodě, sice jich neznám moc, ale těch pár bych řekla že stačí. Nevadilo by mi to tolik, kdybych potkala jednoho, dva. Ale když každý druhý kluk kterého potkám má rozkrok u kolen a flexu:D Některým to sluší víc, některým míň. Některé si ani bez tohoto drsného stylu nedokážu představit. Ale nejvtipnější mi to připadá když u těch kluků kterým je kolem 10ti let. :D A ti si hrajou na ty nejdrsnější. Třeba dneska jsme stály s kámoškou na nádru, a naproti nám partička kluků. Celkem jsem to neřešila, ale stál mezi něma jeden, který mohl měřit tak max. 140cm, vypadal tak na 10, možná 11 a tvářil se jako naprostý king a na hlavě naraženou flexu:D Tohle mě fakt dokáže absolutně dostat. já proti hoperům fakt nic nemám.... Ale lidi by si neměli hrát na to co nejsou, nebo ne? Vždycky se něco objeví a musí to mít všichni.... Šílené. Tímto článkem nechci nikoho naštvat ani pobouřit, prostě projevuju svůj názor.... Jenom škoda, že celkem dost těchto týpků se s někým tak obyčejným jako jsem já vůbec nedá do řeči.... By jim to zničilo pověst:D No nic, piště pls, co si o tom myslíte;) A kdyby mezi ně nepatřil jeden super týpek kterého naneštěstí vídám celkem často, tak to ani tolik neřeším:(

Hola hola, škola volá:D

26. srpna 2007 v 20:27 | Ba!tska |  Po stopách života
Jsem magor. Já vím, otevřeně to přiznávám.... Tak potom vám nebude asi tolik vadit, že vás na chvíli opustím:) Vrátím se v sobotu, ale potom nevím co bude.... Ale do soboty jsou přednastavené články (myslím že i dva denně) takže snad se nudit nebudete. odjíždím se svýma kamarádkama do Znojma:) To bude zase týden:D Dneska jsme byly venku jenom dvě a jsem totálně vychlámaná, směju se úplně všemu, dneska mi neříkejte, že někdo umřel.... Nebo už se mnou nikdy nepromluvíte. To víte když se dá dohromady ledová tříšť a spajdrvepř:D To víte no.... Jenom blbá praštěná pubertální kravka:D Ale smt se nepřestanu.... Nadávejte mi jak uznáte za vhodné:D Jinak mi došla přes ICQ super blbost ↓
v pondelok 3.9.2007 ta prosim prid do skoly v ciernom obleceni aby si v tento smutocny den vzdal_a pamiatku koncu prazdnin...posli tuto spravu kazdemu co navstevuje skolu ci ZS alebo strednu alebo vysoku.....Amen prazdninam
No není to dokonalé?:D Mně se to teda líbí.... Ale my jsme se rozhodly u nás ve třídě s pár lidma, že přijdeme ve fosforových silničních vestách. Originalita nade vše. Jinak taky upozornění! Nikdy necho´dte na nádraží vysmáté, se zmrzlinou a nebavte se moc nahlas o miligramu čistého kokainu:D A nikdy neberte čistý. vždycky ředit. Zmrzlinou, nebo raciolkama:D No nic, nechám těch keců.... Baaar´tas je srab, Baaaarťas je srab! :D Tak se jdu dobalit:P Jinak k tomu nadpisu.... Nevadí mi že bude škola.... Řekla bych že se tam i celkem těším, na ty lidi.... Ale mohlo by to zase rychle utct a ať už jsou tu další prázdniny:) A hlavně badmintonové tréninky.... Škoda, že není na výběr:D Běhání je fakt přijatelnější:D lidi na icq naprosto miluju....:D

Změna se blíží....

26. srpna 2007 v 13:17 | Ba!tska |  Webová stránka
Nelekejte se toho nadpisu, něco jsem tam napsat musela....:) Jenom bych chtěla abyste mi napsali váš názor:) Na tomto blogu je design, který se na tomto blogu objeví pravděpodobně od 1.9. Chtěla bych abyste to pls omrkli a napsali, jak se vám to líbí:) Doufám že tady najdu víc než jeden komentář:(

Kokain začal na ulici konkurovat pervitinu, gram stojí 1200 korun

26. srpna 2007 v 12:53 | Ba!tska |  Svět 2oo7

Kokain začal na ulici konkurovat pervitinu, gram stojí 1200 korun


Koupit si od pouličních drogových dealerů gram kokainu je poslední novinkou české drogové scény. Dosud se totiž tato droga prodávala v luxusních klubech movitým zákazníkům pro povyražení a jako afrodiziakum. Nyní ho začali masově kupovat i narkomani dosud zvyklí na pervitin a extázi. A také víkendoví uživatelé drog.

Na odškodnění pro postiženého Filipa se složí stát a kraj

26. srpna 2007 v 11:02 | Ba!tska |  Svět 2oo7

Na odškodnění pro postiženého Filipa se složí stát a kraj

Kliknutím fotografii zvětšíte.
Rodina postiženého dvanáctiletého Filipa Němce z Cizkrajova na Českobudějovicku stále čeká na odškodnění ve výši 15 miliónů korun, které jí na začátku června přiřkl soud. Sumu má zaplatit místní škola. Obec, která školu zřizuje, nemá na odškodnění peníze. Proto se na něj složí stát a kraj, obec přispěje podle svých možností.

Odpůrci radaru pochodovali v Brdech

26. srpna 2007 v 10:55 | Ba!tska |  Svět 2oo7

Odpůrci radaru pochodovali v Brdech

Kliknutím fotografii zvětšíte.
V sobotu proběhl protestní pochod proti americké radarové základně v Brdech. Vojenským újezdem, kde by měl radar stát, prošlo na 200 jeho odpůrců. Celkem urazili dvanáctikilometrovou trasu.

Hurikán Dean zabil v Mexiku 11 lidí

26. srpna 2007 v 10:43 | Ba!tska |  Svět 2oo7

Hurikán Dean zabil v Mexiku 11 lidí

Kliknutím fotografii zvětšíte.
Jedenáct obětí si vyžádal v Mexiku Hurikán Dean za poslední dva dny. Uvedly to v pátek mexické úřady. Střední Mexiko zasáhl hurikán ve středu. Prudké lijáky, které ho provázely, způsobily záplavy a sesuvy půdy.

Vysoké marže pumpařů drží ceny benzínu nad 30 Kč

26. srpna 2007 v 9:35 | Ba!tska |  Svět 2oo7

Vysoké marže pumpařů drží ceny benzínu nad 30 Kč


Ceny benzínu u čerpacích stanic v ČR se navzdory zlevňování ropy na světových trzích a posilování koruny vůči dolaru drží stále nad 30 korunami za litr. Většina provozovatelů pump nechce slevit ze svých vysokých marží a využívá toho, že prázdninová motoristická sezóna ještě neskončila.

Požáry lesů v Řecku si vyžádaly už 15 obětí

26. srpna 2007 v 9:22 | Ba!tska |  Svět 2oo7

Požáry lesů v Řecku si vyžádaly už 15 obětí

Kliknutím fotografii zvětšíte.
Dva velké požáry, které od čtvrtka zuří na rozsáhlých lesních plochách na řeckém poloostrově Peloponés, si podle pátečních zpráv vyžádaly nejméně 15 obětí. S ohněm bojují desítky hasičů, muselo být evakuováno několik vesnic. Šest lidí zahynulo u města Areopolis, devět lidí přišlo o život u města Zakharo na západě poloostrova. V Řecku hoří 130 lesních porostů.

Při požárech v Řecku zahynulo už 44 lidí

26. srpna 2007 v 9:21 | Ba!tska |  Svět 2oo7

Při požárech v Řecku zahynulo už 44 lidí

Kliknutím fotografii zvětšíte. //<![CDATA[ fotogallery.init(); document.getElementById('gall-cont').style.display='block'; //]]>
Počet obětí dvou rozsáhlých lesních požárů, které na řeckém poloostrově Peloponés zuří od čtvrtečního večera, v sobotu výrazně vzrostl. Počet obětí dosáhl již 44 a hasiči se obávají, že bude stále ještě růst. Oheň se rychle šíří a mnozí před ním nestačí utéci ani ujet v autě. Požárů porostů přitom stále přibývá, v Řecku už jich hoří 170. Dle agentury DPA je mrtvých už 50.

V Řecku vyhlásili stav nouze kvůli požárům lesů

26. srpna 2007 v 9:20 | Ba!tska |  Svět 2oo7

V Řecku vyhlásili stav nouze kvůli požárům lesů

Kliknutím fotografii zvětšíte. //<![CDATA[ fotogallery.init(); document.getElementById('gall-cont').style.display='block'; //]]>
Řecký premiér Kostas Karamanlis v sobotu odpoledne vyhlásil v zemi stav nouze. Země bojuje s více než stovkou lesních požárů. Dva největší na poloostrově Peloponés si vyžádaly podle posledních zpráv během dvou dnů už 52 obětí. Dle informací z českého velvyslanectví v Řecku není mezi mrtvými žádný český občan.

Počet bouřek v ČR překonává rekord

26. srpna 2007 v 9:19 | Ba!tska |  Svět 2oo7

Počet bouřek v ČR překonává rekord

Kliknutím fotografii zvětšíte.
Každé místo České republiky zasáhne minimálně čtrnáct bouřek za rok, ale letos padne rekord. Stejně tak lámou rekordy i vedra. Už deset měsíců panují v České republice nadprůměrné teploty. Takže tento rok bude patřit k vůbec nejteplejším od roku 1775, odkdy se pravidelně teploty měří v pražském Klementinu.