Únor 2008

Poslední písemná zmínka....

20. února 2008 v 20:20 | Baltska |  Webová stránka
Lidi sry že sem zase lezu, ale tohle jsem fakt musela.... Nechápu jak jsem ze začátku sem mohla dávat tolik článků.... Dneska jsem ráda že dám stovku za měsíc a tam jsem se blížila vždycky ke třem.... Šílené. Rozhodla jsem se to tady upravit, zveřejnit rubriky abyste tady našli to, co potřebujete, ptž hodně lidí mi píše ať jim pošlu odkaz na různé obrázky, články, návody,.... a mně se to nikdy nechce hledat, tak si to najděte sami:-*
Tadyten blog jsem milovala, byl to můj první, bylo mi hrozně líto, že kvůli potížím na blog.cz jsem ho musela opustit, ale stejně by to tu vypadalo tu dobu úplně stejně, takže to asi nemělo cenu. Každopádně jsem na něj náležitě pyšná, že za svých časů slavil ohromný úspěch. A určitě víte o rekordu v komentářích, se kterým jsme na třetím místě a počet komentářů se blíží k 6000.
Na tomto blogu jsem se naučila všechno díky čemu jsem v této době vyhledávaná a jsem za to hrozně ráda. Úplně od začátků jsem se dopracovala až k tomu co můžete pozorovat v těchto dnech.... Nedokážete si představit, co to pro mě znamená, a já si vůbec nedokážu představit, co bych si bez tohoto blogu počala. Zakládala jsem ho v čirém zoufalství a nenávisti k novému prostředí a nové škole.... Hrozně mi pomohl v nejhorších chvílích, hrozně si cením toho že ste sem chodili a pomáhali mi ho neustále obnovovat a zdokonalovat. Vaše práce na tom má největší podíl, ptž kdybych si jenom tak psala, nikdo to nečetl, nikdo k tomu nepsal komentáře a nikdo se nevyjadřoval, tak bych s tím nejspíš okamžitě sekla.... Fakt dík moc za všechno, nikdy nezapomenu na to co jste pro mě udělali :-*. Každý z návštěvníků tohoto blogu, ať už sem chodil denně nebo na něj natrefil pouze jednou a konec se stal nezbytnou součástí mého života a já jsem za to hrozně ráda <3.
V menu je jenom zlomek rubrik, tady je původní zbytek. Omlouvám se za případnou nefunkčnost odkazů.... Měnila jsem názvy atd, takže nevím jestli všechny pojedou.
┼Psáno Životem
┼Směnný Trh
┼Veletrh Umění
článek se všema rubrikama, podrobně popsané, celkem dobré na orientaci <3